قوانین و مقررات

قوانین

لطفا قوانین را به دقت مطالعه فرمایید

1. داغ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون جرائم رایانه ای و فهرست مصادیق محتوای مجرمانه در اینترنت می باشد و هرگونه تخطی و رفتار خلاف این قوانین از سمت کاربر منجر به قطع همکاری و یا مسدود شدن حساب کاربری و در صورت لزوم معرفی به مراجع ذی صلاح می شود.
2. کاربر موظف به وارد کردن اطلاعات صحیح از خود می باشد تا در صورت نیاز با ایشان تماس گرفته شود. در صروت مغایرت اطلاعات وارد شده ، حساب کاربری شخص بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.
3. داغ وظیفه برقراری ارتباط میان مشتری و صاحب رستوران را بر عهده دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل از سمت رستوران ، مسئولیت پاسخگویی صرفا بر عهده صاحب رستوران می باشد.
4. مسئولیت درج قیمت ها و اطلاعات غذاها با صاحب رستوران می باشد و داغ مسئولیتی در قبال قیمت های درج شده و تخفیف ها ندارد.
5. در صورت وجود مشکل در ارسال و تحویل غذا از سوی رستوران ، مسئولیت هرگونه بازگشت وجه بر عهده رستوران می باشد.
6. پرداخت به دو روش انجام می شود: آنلاین و نقدی. مسئولیت مالی سفارشاتی که در محل رستوران یا درب منزل به صورت نقدی و یا با کارت به رستوران مربوطه پرداخت شده باشد ، برعهده خود رستوران می باشد.
7.داغ می تواند در هر زمانی تغییرات لازم را در ظاهر و کارکرد برنامه و سایت ایجاد نماید و نحوه نمایش اطلاعات را بروز رسانی نماید.
8. کاربران می توانند بیش از یک آدرس را برای تحویل سفارشات خود در سامانه داغ ثبت نمایند.
9. کاربران نمی توانند بیش از یک نام کاربری داشته باشند و در صورت مشاهده نام کاربری دوم حذف خواهد شد.
10. ممکن است رستوران جهت احراز هویت و یا بررسی موارد مربوط به سفارش با شما تماس حاصل نماید.
11. داغ سرویسی بر بستر اینترنت می باشد لذا در اختیاز داشتن اینترنت مناسب و کیفیت سرعت آن در سرویس دهی داغ موثر می باشد.
12. تمامی صاحبان رستوران موظف هستند تا وضعیت درستی از سفارش گیری خود را برای نمایش در سیستم وارد کنند.
13. صاحب رستوران وظیفه دارد تا در صورت بروز مشکل و عدم دسترسی به اینترنت از راه حل های جایگزین مانند هشدار از طریق پیامک و استفاده از اینترنت موبایل استفاده نماید.

بازگشت